Dvořákova 17, České Budějovice
tel:+420774162738e-mail:Pesekjan99@gmail.com

Ceník a služby

Masáž 60 minut
790,- Kč
Masáž 90minut
1190,- Kč

Druhy masáží

Sportovní a rekondiční masáž
Klasická masáž sloužící k uvolnění ztuhlých nebo namožených svalů. Vhodná pro všechny jako součást prevence, regenerace po sportu, nebo pro uvolnění napětí ze sedavého zaměstnání. Provedení hmatů se přizpůsobuje potřebám a fyzickému stavu klientů a proto má tato masáž univerzální využití.
Havajská relaxační masáž Lomi Lomi
Relaxační masáž dle 7 tradičních havajských principů Huna. Kromě neobvyklého zážitku, který stojí za to vyzkoušet, přináší tato masáž benefit ve formě naladění se na jiný rytmus, než který nám přináší naše uspěchaná doba a společnost. Díky tomu dochází k uvolnění celého neuromuskulárního systému a nastupuje pocit hluboké relaxace, který nám klasická masáž zpravidla nezprostředkuje.
Masáž proti celulitidě a formování postavy
Kombinuje ruční tlakovou masáž a speciální zábal. Rozpouští tukové buňky, zlepší metabolismus v podkoží, zrychlí krevní oběh a odstranění toxických látek z těla. Zlepšuje kvalitu pokožky, vyhlazuje celulitidu a formuje postavu. Odstraňuje pocity těžkých nohou.
Maderoterapie
Speciální masážní technika k odstranění celulitidy a formování postavy. 
Baňkování
Uvolňuje svalové spasmy, napětí fascií, zlepšuje prokrvení svalů a podkoží, napomáhá detoxikaci organismu. Působí do hloubky svalů a tkání a vyvolává odezvu organismu i v místech, která jinou technikou nedokážeme oslovit. Dle způsobu provedení lze baňkováním docílit mnoha účinků na tělo, které nám jiná masážní technika nenabídne.

We are Body Experts

Jsme nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží.
Sdružujeme na sobě nezávislou skupinu partnerů
z oblasti fyzioterapie, masáží a dalších služeb osobního charakteru, kteří se hlásí ke vzájemné spolupráci.
Společně s našimi partnery nabízíme firmám i individuálním klientům široké spektrum špičkových služeb.
Potenciálním partnerům nabízíme účast na projektu, díky kterému získají náskok před konkurencí.
info@bodyexperts.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram