Dvořákova 17, České Budějovice
tel:+420774162738e-mail:Pesekjan99@gmail.com

Ceník a služby

Masáž 60 minut
790,- Kč
Masáž 90minut
1190,- Kč

Druhy masáží

Sportovní a rekondiční masáž
Klasická masáž sloužící k uvolnění ztuhlých nebo namožených svalů. Vhodná pro všechny jako součást prevence, regenerace po sportu, nebo pro uvolnění napětí ze sedavého zaměstnání. Provedení hmatů se přizpůsobuje potřebám a fyzickému stavu klientů a proto má tato masáž univerzální využití.
Havajská relaxační masáž Lomi Lomi
Relaxační masáž dle 7 tradičních havajských principů Huna. Kromě neobvyklého zážitku, který stojí za to vyzkoušet, přináší tato masáž benefit ve formě naladění se na jiný rytmus, než který nám přináší naše uspěchaná doba a společnost. Díky tomu dochází k uvolnění celého neuromuskulárního systému a nastupuje pocit hluboké relaxace, který nám klasická masáž zpravidla nezprostředkuje.
Masáž proti celulitidě a formování postavy
Kombinuje ruční tlakovou masáž a speciální zábal. Rozpouští tukové buňky, zlepší metabolismus v podkoží, zrychlí krevní oběh a odstranění toxických látek z těla. Zlepšuje kvalitu pokožky, vyhlazuje celulitidu a formuje postavu. Odstraňuje pocity těžkých nohou.
Maderoterapie
Speciální masážní technika k odstranění celulitidy a formování postavy. 
Baňkování
Uvolňuje svalové spasmy, napětí fascií, zlepšuje prokrvení svalů a podkoží, napomáhá detoxikaci organismu. Působí do hloubky svalů a tkání a vyvolává odezvu organismu i v místech, která jinou technikou nedokážeme oslovit. Dle způsobu provedení lze baňkováním docílit mnoha účinků na tělo, které nám jiná masážní technika nenabídne.

We are Body Experts

Body Experts je na sobě nezávislá skupina partnerů z oblasti fyzioterapie, masáží a dalších služeb osobního charakteru, kteří se hlásí ke vzájemné spolupráci.
Společně můžeme firmám i individuálním klientům nabídnout široké spektrum špičkových služeb a vždy pružně reagovat na Vaši poptávku.
Potenciálním partnerům nabízíme účast na projektu, díky kterému získají náskok před konkurencí.
info@bodyexperts.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram