Kurzy

V současné chvíli pro Vás připravujeme první kurzy masáží.

Náš úvodní masážní kurz bude zaměřený na laiky, kteří se s masážemi chtějí seznámit a ty, kteří již začali, ale rádi by získali další znalosti a dovednosti.

Kurz bude rozdělený do dvou na sebe navazujících bloků, které lze ovšem absolvovat i samostatně.

První den bude určený převážně těm, kteří se chtějí naučit efektivně a zároveň příjemně namasírovat celé tělo a bude spíše praktickou ukázkou a nácvikem palety hmatů, které postačují k tomu, abyste se dokázali namasírovat například se svým partnerem nebo rodinnými příslušníky a neměli obavy z toho, "jestli to dělám dobře".

Druhý den bude bezprostředně rozvíjet dovednosti z prvního dne, nebo z jakéhokoli jiného masérského kurzu, který jste absolvovali v minulosti. Upgradujete Vaše znalosti lidského těla i masážních hmatů, naučíte se správné provedení hmatů a postoj při masáži, který Vám umožní pohodlně masírovat i několik hodin, pokud to bude potřeba. Většina začínajících masérů je totiž po 20 minutách masáže vyřízená, protože neví, jak šetřit svoje síly. Na našem kurzu se tedy naučíte něco, co Vás nenaučí nikde jinde.

Kurzy povede zkušený masér ve spolupráci s fyzioterapeutkou.

Bližší informace o kurzech pro Vás nyní připravujeme a brzy je zveřejníme.
Na přípravě dalších kurzů i mimo oblast masáží pracujeme a těšíme se, že nejspíše začátkem roku Vám budeme moct nabídnout kurzy jógy pro začátečníky a pilates.

We are Body Experts

Jsme nestátní zdravotnické zařízení v oboru fyzioterapie a zdravotních masáží.
Sdružujeme na sobě nezávislou skupinu partnerů
z oblasti fyzioterapie, masáží a dalších služeb osobního charakteru, kteří se hlásí ke vzájemné spolupráci.
Společně s našimi partnery nabízíme firmám i individuálním klientům široké spektrum špičkových služeb.
Potenciálním partnerům nabízíme účast na projektu, díky kterému získají náskok před konkurencí.
info@bodyexperts.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram